Smatanová - moja nočná mora.
( A s ňou ten tučňák z desmodu. )

15.03.2006 - 08:51:30

Pár dní zvládnem...naplo ma na zvracanie počas vysielania ranných stupidít na istom rádiu. Kvílivý ženský hlas jódluje v pozadí za hnusným zvukom rezonujúcim z tukom obrasteného pupku jednej z anomálií slovenskej popmusic. Čím to je, spytuje sa vo mne hnusom infikované vedomie, že reprodutormi nakazených, komercii zapredaných slovenských rádií prihovárajú sa našim bezbranným ušiam len tieto pochybné umeloliahňové slovenské stars?

Rád postavil by som archu ako Noe. Jej poslanie by však bolo mierne opačné: nalodil by som na ňu všetkých tých, ktorí mi svojou mediálnou prítomnosťou pijú krv a počas dlhej plavby cez Atlantik ju dobre mierenou strelou poslal ku dnu. Bez záchranných viest s deravými záchrannými člnmi. Smatanová a Tučňák majú miestenky už zaistené. Ďaľšim vytipovaným pasažierom je môj hnisavý pupák na sluchu menom Timko - vorvaňoid. Odkedy si neúspešne podrezal žily pije moju krv v hojných dúškoch a svojimi uplakanými výlevmi burcuje adrenalín v mojom krvnom obehu.

Ďaľšou stálicou na obgrcanom nebi našej popscény je skupina PS a speváčka Magda Vyletelová, alias šavgriná Ruskova. Tento stroj na tantiemy otravuje éter skorumpovaného rádia S1 a kóšer rádio Twist niekoľko krát denne skladbami, ktoré mi privádzajú nepopísateľné stavy úzkozti záhrobia. Gučou zvukov a pazvukov pospletaných s imbecilitami textového charakteru mi znechucuje pesničkou "Dobré ráno" celý nasledujúci deň. Fuj.

Tak som sa hneď po ránu podráždil, že ani nevládzem ďalej písať. Dajte aj Vy tipy na pasažierov Archy Hnusu. Možno sa mi troška uľaví. A možno aj Vám.Hnusné pesničky z hnusnej tváre.
Hľadám ťa tam, kde sa hniezdi...

« novší článok - Rozhovor s prostitútkou MP3
» starší článok - Milujem Knechtovú.

• vráť sa - články danej kategórie