GALLYS | UNIVERSUM | BARASA
HLAVNÁ STRÁNKAFÓRUMREGISTRÁCIA
NEWS

PODSTRÁNKY
Bazár
BRATISLAVSKý NáREZ
CHAER
CHATEAU KRAKOVANY
EASYTRIPPER
ČERNá DíRA
GOLEMISSIMO
HALUŠKY
HUDBA JE MOJ ZIVOT
ISABELLE
KAUZA HORIZONT - B.M.G.
LIVE LIFE
MOJE MESTO
MOSAD
MYSB
NEVIDíš?
NEWS
NLD
NOVINET
O.B.D
OMARGALLERY
PAUL WEBER
TVORIVOSť Z BASY
UNIVERSUM
WATERCUT SRO
ZICAFFé
REKLAMA

.

Google

statistiky easynet


.

Google PageRank

Rank SK

.

vyhľadávanie:


prihláste sa:
Nie ste zaregistrovaný? Môžete tak urobiť tu.
Fluidum
( fluidum (lat.) )

08.01.2009 - 10:06:57   792 1 1 0

autor: _ifa
fotky: net

Pri fyzikálnych javoch je možné konštatovať, že pôsobením sily, doposiaľ málo známej, ktorá vyžaruje z ľudského tela v spojitosti so silou duše, a to aj na diaľku, zmagnetizované predmety strácajú na váhe, otepľujú sa a môžu sa vznášať. Toto fluidum je asi plynnou hmotou, ale lipne na predmetoch a na ľudskom tele a je zároveň silou, čiže v zmysle energetickej teórie je to hmota - sila, ktorá mocne podlieha vôli alebo tiež psychickej energii.
.
Médium, ktoré pri seanse vydá množstvo fluida, stráca na váhe, stráca svoju hmotu. Ale fluidum vylúčené z média sa chová ako sila, lebo hýbe predmetmi. Prítomný v seansy pociťujú chlad až k mrazeniu, ktoré toto ochladenie vzniká práve odobratím fluida z celého ich tela. Tepelná energia ľudského tela sa tu mení vo fluidum. Naproti tomu predmety ovládané fyzikálne sú otepľované.
.
Fluidum je organická látka, pomocou ktorej duch v tele rozkladá a skladá látky pri stavbe telesných orgánov. Podľa doktora Schleichera by to bola pôvodná, akási rozriedená hmota, z ktorej duša stavia svoje vlastné telo, ktoré potom svojou intenzívnou vôľou dokáže ovládať, udržiavať, ba i uzdravovať. Toto fluidum ovládané vôľou môže byť nositeľom myšlienok, môže lipnúť, môže lipnúť na predmetoch rôzne dlho - v dobrom i zlom.
.
Predovšetkým je treba vyzdvihnúť zhmotnenie či materializáciu rúk, časti tváre i celej osoby ako jav vysoko zaujímavý a záhadný. A predsa sa objektívnym bádateľom Schrenck-Notzinkovi v Mníchove podarilo pokusy s Evou Bisonovou dokázať, že materializácia je spôsobená fluidom média, zhustených do rôznych stupňov. Najprv ju môže vnímať jasnovidec, eventuálne pes, neskôr sa dá zachytiť fotografickou doskou a to ako obláčik krúžiacej pary, alebo ako kompaktnejšia biela hmota, dosahujúca v najvyššom stupni vzhľadu úplne živej osoby - dokonca sa pohybujúcej -, ale vždy organickým putom súvisiacim s telom média.
.
Profesor filozofickej fakulty v Tübingene dr. Oestereich sa zmieňuje, že tieto zjavy, študované v Paríži doktorom Geleyem, boli opätovne konanými pokusmi v Londýne jasne potvrdené, takže sa stávajú tieto objavy akýmsi duchovným rádiom, revolucionizujúcim, pretvárajúcim zo základu všetky doterajšie poznatky o tele a duši.
.
Táto plazmatická hmota, dnes už mikroskopicky vyšetrovaná (Geley, Lebzdinskí), sa tvorí vôľou podvedomia média. Vývojová teória priznáva osvetlenie i pochopenie tvorenia sa orgánov, i to, že prispôsobovanie sa zvierat a rastlín je rovnakou tvoriacou vôľou vo zvierati i v rastline. Všetky neživé hmoty, ba i celý kozmos, sú preniknuté tvorivou vôľou, ktorá kozmické deje riadi pomocou síl. Vôľa je onen mocný činiteľ, ktorý pôsobí všetky podvedomé, médiumistické zázraky. Táto tvorivá vôľa média môže z fluida, vylúčeného z tiel, modelovať akékoľvek formy telesné i neživé.
.
Duša formuje z hmoty telo a tím sa predstavuje ako prvý a hmota ako druhý činiteľ. Duša teda môže kedykoľvek telo obnovovať a pretvárať, je svojou existenciou na hmote nezávislá, trvá ďalej, i keď telo zničíme. Dôkazom zhmotnenia (materializácie) je daný dôkaz o nesmrteľnosti duše. Florencia Marvattová vo svojej knihe Nie je smrti prináša veľa správ o materializáciách. Materializáciu tiež svojimi pokusmi potvrdil Feijaia, profesor lekárskej fakulty v Lisabone.
 


NA PRIDAVANIE KOMENTAROV
MUSIS BYT PRIHLASENY ! - vpravo hore

08.01.2009 - 19:13:10
apo
Tiež som tomu dlho neveril, ale spojil som sa s profesorom Panasonicom a Dr.Sonym Csc. ktorí mi potvrdili, že sa im podarilo toto fluidum zachytiť a dokonca ho uväznili do krabice o uhlopriečke 106 cm.Ja viem, je to neľudské ale dobre sa na tú plazmu pozerá i v dobrom i v zlom. Myslím,že v informácii je omyl ,Geley a Lesbinsky sa dopracovali len k istému šumu a z toho potom vytvoril v Túbingene dr.Oestereich len malé rádio tzv.tranzistorák.A pokus s Evou Bisonovou sa nepodaril, pretože sa predčasne vyzliekla.Bol z toho prekvapený aj jasnovidec aj pes.A bádatelia Schrenck s Notzikom sa kolektívne potom obesili.A toto vám potvrdí aj Fejája, profesor lekárskej fakulty v Lisabone.

« novší článok - Zomrel Básnik
» starší článok - KOLIK MÁME JÁ?

• vráť sa - články danej kategórie
(c) copyright'2005 EasyNET - all rights reserved - admin

Warning: Unknown: Your script possibly relies on a session side-effect which existed until PHP 4.2.3. Please be advised that the session extension does not consider global variables as a source of data, unless register_globals is enabled. You can disable this functionality and this warning by setting session.bug_compat_42 or session.bug_compat_warn to off, respectively in Unknown on line 0