GALLYS | UNIVERSUM | BARASA
HLAVNÁ STRÁNKAFÓRUMREGISTRÁCIA
NEWS

PODSTRÁNKY
Bazár
BRATISLAVSKý NáREZ
CHAER
CHATEAU KRAKOVANY
EASYTRIPPER
ČERNá DíRA
GOLEMISSIMO
HALUŠKY
HUDBA JE MOJ ZIVOT
ISABELLE
KAUZA HORIZONT - B.M.G.
LIVE LIFE
MOJE MESTO
MOSAD
MYSB
NEVIDíš?
NEWS
NLD
NOVINET
O.B.D
OMARGALLERY
PAUL WEBER
TVORIVOSť Z BASY
UNIVERSUM
WATERCUT SRO
ZICAFFé
REKLAMA

.

Google

statistiky easynet


.

Google PageRank

Rank SK

.

vyhľadávanie:


prihláste sa:
Nie ste zaregistrovaný? Môžete tak urobiť tu.
Dačo o otepľovaní
( www.prop.sk )

16.12.2008 - 10:36:10   734 2 1 0

autor: protiprudu
fotky: ...

Na americkú pevninu prichádza zima o dva mesiace skôr
Mnohé oblasti americkej pevniny postihli v októbri rekordne nízke teploty, svedčiace o tom, že sa zvyšuje tempo globálneho ochladzovania, na veľké zahanbenie stúpencov "globálneho otepľovania", spôsobovaného vraj ľudskou činnosťou.

Internetová stránka IceAgeNow prichádza s údajmi, dokazujúcimi, že v amerických štátoch denne zaznamenávajú rekordne nízke teploty, ako sa krajina hotoví na mrazivo chladnú zimu (viď namerané údaje v pôvodnom článku). V oblastiach ako Dodge City, Kansas, Stevens Pass, Washington, Billings, Montana, Boise a Valdez, Arkansas spadlo rekordné množstvo snehu.

Organizácie, šíriace strach z globálneho otepľovania ako World Wildlife Fund, sa teraz musia utiekať k zavádzaniu, keďže všade sa prejavuje globálne ochladzovanie. Nedávno uviedli, že zmenšujúce sa ľadové plochy v Arktiku svedčia o tom, že zmena podnebia je rýchlejšia a extrémnejšia, ako sa prv myslelo, ale pritom zabudli spomenúť fakt, že arktický ľad sa počas roku 2008 naopak zväčšil o plochu veľkosti Nemecka.
David Hathawayz Marshallovho vesmírneho strediska NASA hovorí: "Teraz tu máme najmenší počet slnečných škvrn za posledných50 rokov. Zažívame hlboké minimum slnečného cyklu."

Zrejme práve z toho dôvodu sa aljašské ľadovce zväčšujú po prvý raz za posledných 250 rokov, v Keni mali ľadové búrky, Čína zažila najchladnejšiu zimu za posledných sto rokov, mnohé americké oblasti mali najchladnejší apríl s rekordným množstvom snehu, Británia mala najchladnejšiu Veľkú noc a Sydney v Austrálii malo najchladnejšie leto za posledných 50 rokov. Všetko toto svedčí o globálnom ochladzovaní, ktoré sa prirodzene dostavilo po dočasnom globálnom oteplení, v dôsledku čoho sa arktický ľad rozpúšťal - tak, ako bolo Grónsko pre tisícami rokov zelené, pokryté bohatými lesmi, a prevládali tam priemerné teploty o 5 stupňov Celzia väčšie, než dnes.

Ale kňazi novodobého náboženstva globálneho otepľovania nedovolia ničomu - ani rekordne nízkym teplotám - narušiť ich kolektívne presvedčenie o globálnom otepľovaní, ktoré však teraz rýchlo nahradili výrazom "zmena podnebia", keďže o globálnomotepľovaní po skončení minulého storočia už nemožno hovoriť.
Paul Joseph Watson: "Global Cooling:Record Low Temperatures Hit America"
http://www.prisonplanet.com/global-cooling-record-low-temperatures-hit-america.htmlNA PRIDAVANIE KOMENTAROV
MUSIS BYT PRIHLASENY ! - vpravo hore

13.01.2009 - 13:03:29
easy
co tam...kukni na teplomer. fuj.
11.01.2009 - 17:09:58
filo
21.12.2012

« novší článok - Predaj nových automobilov v Európe
» starší článok - Najväčší podvod v dejinách USA

• vráť sa - články danej kategórie
(c) copyright'2005 EasyNET - all rights reserved - admin

Warning: Unknown: Your script possibly relies on a session side-effect which existed until PHP 4.2.3. Please be advised that the session extension does not consider global variables as a source of data, unless register_globals is enabled. You can disable this functionality and this warning by setting session.bug_compat_42 or session.bug_compat_warn to off, respectively in Unknown on line 0