GALLYS | UNIVERSUM | BARASA
HLAVNÁ STRÁNKAFÓRUMREGISTRÁCIA
EASYTRIPPER

PODSTRÁNKY
Bazár
BRATISLAVSKý NáREZ
CHAER
CHATEAU KRAKOVANY
EASYTRIPPER
ČERNá DíRA
GOLEMISSIMO
HALUŠKY
HUDBA JE MOJ ZIVOT
ISABELLE
KAUZA HORIZONT - B.M.G.
LIVE LIFE
MOJE MESTO
MOSAD
MYSB
NEVIDíš?
NEWS
NLD
NOVINET
O.B.D
OMARGALLERY
PAUL WEBER
TVORIVOSť Z BASY
UNIVERSUM
WATERCUT SRO
ZICAFFé
REKLAMA

.

Google

statistiky easynet


.

Google PageRank

Rank SK

.

vyhľadávanie:


prihláste sa:
Nie ste zaregistrovaný? Môžete tak urobiť tu.
Bruck an der Leitha
( Spája Dolné Rakúsko s Burgenladom )

Bruck an der Leitha je rastúcim hospodárskym centrom v trojuholníku miest Viedeň - Bratislava - Györ. Blízkost' k územnej aglomerácii Viedeň a poloha priamo na dôležitýchdopravných spojeniach k susedným východným krajinám poskytujú dobré podmienky pre rozvoj priemyselných podnikov a služieb zameraných na export.

Okresné mesto sa nachádza v pestrej kultúrnej krajine medzi rozsiahlymi vinohradmi a zalesnenými pahorkami vrchoviny Leithy. Vd'aka geografickej blízkosti k národnému parku Dunajské luhy a k turistickej oblasti Neusiedler See, je mesto vhodným východiskom pre aktivity vol'ného času. Tu sa stretáva stará história s komfortom moderného centra, ktoré sa návštevníkovi predstavuje svojimi historickými stavbami, udržiavanými pohostinstvami, romantickými vínnymi pivnicami a pôvodnými viechami.

Dve historické miesta, ktoré sú oddelené územnou hranicou Dolné Rakúsko/Burgenland, ale historicky predsa úzko spojené, sa nachádzajú medzi vinohradmi a lužnými lesmi. Na okraji predhoria Álp, Leithskou pahorkatinou a medzi národným parkom Dunajské luhy a Neusiedelským jazerom - Seewinkel. Mestská atmosféra priamo v neporušenej prírode ponúka neobmedzenú dovolenkovú zábavu ako aj pre záujemcov o šport, tak aj pre záujemcov o kultúru.

(www.rin.at)

stránka : 1
Fontány v Brucku a Bratislave
Vraj sa podobajú.
ID: N 48.01.32 E16.46.44

autor: Štefan Holčík, www bratislavske noviny.sk
fotky: Štefan Holčík, Oto Limpus

1201 0 1 0
01.08.2008
08:24:55
stránka : 1
(c) copyright'2005 EasyNET - all rights reserved - admin

Warning: Unknown: Your script possibly relies on a session side-effect which existed until PHP 4.2.3. Please be advised that the session extension does not consider global variables as a source of data, unless register_globals is enabled. You can disable this functionality and this warning by setting session.bug_compat_42 or session.bug_compat_warn to off, respectively in Unknown on line 0